Team

U bent hier

ons team

ONS TEAM > DIRECTIE & ADMINISTRATIE

Eric Bogers
Directeur
eric.bogers@debiehalstc.be
M 0495 62 99 92

Mady Hamblok
Directiesecretaresse
mady.hamblok@debiehalstc.be
M 0496 16 40 27

Johnny Van Den Broeck
Coördinator Horeca
johnny.vandenbroeck@debiehalstc.be
M 0475 51 17 78

Jochim Schrooten
Coördinator Kring
jochim.schrooten@debiehalstc.be
M 0476 98 50 90

Luc Aerts
Coördinator Groen
luc.aerts@debiehalstc.be
M 0493 15 17 95

Greet Van Ham
Personeelsverantwoordelijke
greet.vanham@debiehalstc.be
M 0474 36 89 52

Elke Steensels
Stafmedewerker communicatie & fondsenwerving
elke.steensels@debiehalstc.be
M 0476 98 46 34

Viviann Beckers
Verantwoordelijke horeca
Viviann.beckers@debiehalstc.be
M 0476 98 49 10

Margo Bogers
Regioverantwoordelijke kring Peer – Neerpelt
margo.bogers@debiehalstc.be
M 0498 18 19 87

Lief Geenen
Verantwoordelijke kring Mol
lief.geenen@debiehalstc.be
M 0471 20 34 46

Joep Van der Velden
Logistiek verantwoordelijke
joep.vandervelden@debiehalstc.be
M 0471 20 35 98

Miet Maes
Sociale dienst
miet.maes@debiehalstc.be
M 0476 98 48 60

Ingrid Stinkens
Sociale dienst
ingrid.stinkens@debiehalstc.be
M 0476 98 49 99

Patrick Verbraeken
Sociale dienst
patrick.verbraeken@debiehalstc.be
M 0476 98 48 09

Diana Grasso
Projectmedewerker
diana.grasso@debiehalstc.be
M 0476 98 50 06